0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Champions League
FC Porto
-
-
Arsenal
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Napoli
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Asia
AFC Champions League
Al-Nassr Riyadh
۱
۰
Al Feiha
inprogress
۲۱:۳۰
Al Ain
۲
۱
Nasaf Qarshi
Finished
۱۹:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۲
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۲:۳۰
Yokohama F Marinos
۱
۰
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Iran
Pro League
Perspolis Teheran
۲
۰
Tractor Sazi FC
Finished
۱۷:۱۵
Esteghlal Khuzestan
۳
۲
Aluminium Arak
Finished
۱۶:۰۰
Gol Gohar
۲
۲
Paykan
Finished
۱۴:۳۰
Nassaji Mazandaran
۰
۳
Mes Rafsanjan
Finished
۱۶:۳۰
Europe
UEFA Europa Conference League
KAA Gent
۰
۱
Maccabi Haifa FC
inprogress
۲۰:۳۰
Iran
Azadegan League
FC Darya Caspian Babol
۱
۴
Naft Gachsaran
Finished
۱۴:۴۵
Mes Kerman FC
۱
۰
Khoosheh Talai
Finished
۱۴:۴۵
Shahrdari Astara
۱
۱
Pars Jonoubi Jam
Finished
۱۴:۴۵
Ario Eslamshahr
۰
۰
Naft Masjed Soleyman
Finished
۱۴:۴۵
Greece
Cup
Panathinaikos
۰
۰
FC PAOK Thessaloniki
inprogress
۲۰:۳۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Defensa y Justicia
۱
۱
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۲:۳۰
Argentinos Juniors
۲
۱
Independiente Rivadavia
Finished
۰۲:۰۰
Mexico
Copa Conecta
H20 Purepechas FC
۲
۱
FC Zacatecas
Finished
۰۰:۳۰
Diablos Tesistan
۴
۲
Los Cabos United
Finished
۰۰:۴۵
Deportivo Yautepec FC
۲
۱
Tuzos Pachuca
Finished
۰۳:۳۰
CD Mexiquense
۰
۱
Racing FC Porto Palmeiras
inprogress
۲۱:۳۰
Mexico
LIGA MX
Necaxa
۱
۰
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۰
Puebla
۱
۴
Pachuca CF
Finished
۰۴:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۱
۰
NK Domzale
Finished
۱۷:۳۰
FC Koper
-
-
NS Mura
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Colegiales
۰
۰
Villa Dalmine
Finished
۰۲:۳۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۴
۱
Deportivo Laferrere
Finished
۰۳:۴۰
Argentino Merlo
۳
۰
Sacachispas
Finished
۰۳:۰۰
Costa Rica
Primera Division
Sporting San Jose
۱
۰
Puntarenas FC
Finished
۰۴:۳۰
LD Alajuelense
۳
۲
Municipal Perez Zeledon
Finished
۰۵:۳۰
Colombia
Primera B
Tigres FC
۰
۱
Orsomarso
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Huila
۱
۰
Real Soacha Cundinamarca
Finished
۰۴:۱۰
Cucuta Deportivo
۱
۰
Boca Juniors Cali
Finished
۰۱:۳۰
Union Magdalena Santa Marta
۱
۳
Barranquilla FC
Finished
۰۲:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FK Teplice
۱
۰
SK Sigma Olomouc
inprogress
۲۰:۰۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Caiquetio
۱
۰
Bubali SC
Finished
۰۳:۳۰
India
Santosh Trophy
Meghalaya
۰
۱
Services
Finished
۰۸:۰۰
Iran
2nd Division
Sepidrood Rasht
۳
۲
Kian Sam Babol
Finished
۱۵:۰۰
Shohada Razakan
۰
۱
Pas Hamedan
Finished
۱۵:۰۰
Niroye Zamini
۲
۲
Bahman FC
Finished
۱۵:۰۰
Shahrdari Mahshahr
۱
۰
Shahrdari Bandar Abbas
Finished
۱۵:۰۰
Shohada Babolsar
۰
۰
Chooka Talesh
Finished
۱۵:۰۰
Bahrain
2nd Division
Al Tadamun Buri
۰
۲
Malkiya Club
Finished
۱۹:۳۰
Isa Town
۰
۲
Bahrain SC
Finished
۱۹:۳۰
Bouri Cultural SC
۰
۱
A'Ali FC
Finished
۱۹:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Real Tomayapo
۲
۲
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۱:۳۰
The Strongest La Paz
۳
۰
Real Santa Cruz
Finished
۰۳:۳۰
Universitario De Vinto
-
-
Guabira Santa Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Croatia
U19 League
HNK Sibenik U19
۱
۱
NK Dinamo Zagreb U19
Finished
۱۳:۳۰
HNK Hajduk Split U19
۱
۰
Slaven Belupo U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Osijek U19
۳
۲
NK Varazdin U19
Finished
۱۶:۳۰
Kustosija U19
۲
۰
NK Istra 1961 U19
Finished
۱۵:۳۰
HNK Rijeka U19
۳
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۶:۰۰
NK Radnik Sesvete U19
۱
۲
NK Lokomotiva Zagreb U19
Finished
۱۶:۳۰
Jordan
Jordan League
Al Wehdat
۳
۰
Al-Ramtha
Finished
۱۷:۳۰
Moghayer Al Sarhan
۰
۲
Al-Faisaly Amman
inprogress
۲۰:۰۰
Cameroon
Elite One
PWD Bamenda
۰
۱
Aigle Royal de la Menoua
Finished
۱۸:۰۰
Canon Sportif de Yaounde
۳
۰
Bamboutos
Finished
۱۸:۳۰
Colombe du Dja et Lobo
۱
۱
Dynamo de Douala
inprogress
۲۰:۳۰
Fovu de Baham
۱
۱
Stade Renard
Finished
۱۸:۰۰
Saudi Arabia
Division 1
Ohod Madinah
۰
۱
Al-Bukayriyah FC
Finished
۱۶:۴۵
Al Taraji
۰
۳
Al-Quadisiya
Finished
۱۸:۴۵
Al-Baten
۰
۱
Al-Orubah
Finished
۱۶:۱۵
Hong Kong
Sapling Cup
North District FC
۰
۱
Kitchee
Finished
۱۵:۳۰
Egypt
Second Division B
Al-Majd
۰
۰
Delphi SC
Finished
۱۶:۰۰
Al Olympi
۱
۰
Al Hilal El Dabaa
Finished
۱۶:۳۰
Alexandria Sporting Club
۲
۱
El Hammam
Finished
۱۶:۳۰
Alaab Damanhour
۱
۰
Alexandria Petroleum
Finished
۱۶:۳۰
North and Central America
CONCACAF Champions League
Saint Louis City SC
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Saprissa
۲
۳
Philadelphia Union
Finished
۰۶:۳۰
Burundi
Premier League
Bumamuru
۰
۱
Flambeau du Centre FC
Finished
۱۷:۰۰
Lydia Ludic Burundi Amasipiri FC
۱
۲
Musongati FC
Finished
۱۴:۳۰
Qatar
League 2
Al Kharitiyath
۱
۲
Al Sailiya
Finished
۱۸:۳۰
Al Bidda SC
۱
۲
Al Mesaimeer SC
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly Club Matches
Wiener Viktoria
۱
۱
SC Mannsworth
inprogress
۲۱:۳۰
Rosenborg BK
۱
۴
Valerenga IF Oslo
Finished
۱۸:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۱
۰
FK Rudar Kakanj
Finished
۱۶:۳۰
Belgrano Berrotaran
۱
۲
Lautaro Roncedo
Finished
۰۵:۳۰
FK Slutsk
۲
۱
FC Lida
Finished
۱۳:۳۰
FC Astoria Walldorf
۰
۱
FSV Hollenbach
inprogress
۲۱:۳۰
ASK Klagenfurt
۰
۰
Favoritner AC
inprogress
۲۱:۰۰
Elimai FC
۲
۲
FK Aktobe
Finished
۱۳:۰۰
FC Chelyabinsk
۳
۲
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۱:۳۰
Kingsway Olympic
۵
۱
Balcatta
Finished
۱۴:۳۰
FC Victoria Bardar
۲
۴
Dacia Buiucani
Finished
۱۵:۳۰
IF Elfsborg
۳
۱
Odd
Finished
۱۵:۳۰
FK Spartak Moscow
۴
۰
FC Astana
Finished
۱۶:۳۰
Ordabasy Shymkent
۰
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۸:۰۰
SK Hranice
۵
۱
SSK Bilovec
Finished
۱۹:۰۰
Viktoria Plzen B
۲
۱
Zbrojovka Brno B
Finished
۲۰:۰۰
Laanemaa JK Haapsalu
۰
۲
JK Trans Narva
inprogress
۲۰:۳۰
North and Central America
CONCACAF Gold Cup Women, Group A
Mexico (W)
۰
۰
Argentina (W)
Finished
۰۴:۰۰
India
Sikkim S-League
Thunderbolt North United
۲
۱
Sikkim Dragons
Finished
۱۱:۰۰
Singling Sporting Club
۳
۲
Roaring Leopard FC
Finished
۱۱:۰۰
Czech Republic
1. Liga U19
Fastav Zlin U19
۲
۲
Sparta Prague U19
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Atalanta U23
۲
۲
AC Renate
Finished
۱۶:۳۰
AC Pro Sesto
۰
۱
US Alessandria 1912
inprogress
۲۱:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Minaa
۰
۲
Zakho
Finished
۱۷:۰۰
Al Naft
۰
۰
Naft Al-Basra SC
Finished
۱۲:۳۰
Mexico
U23 League
Club America U23
۲
۲
Mazatlan FC U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Leon U23
۲
۰
Cruz Azul U23
Finished
۱۸:۳۰
Toluca U23
۰
۰
Santos Laguna U23
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Feirense
۰
۰
Academico Viseu
inprogress
۲۱:۳۰
Gambia
Division 2
Serrekunda FC
۱
۱
Gambia Ports Authority
inprogress
۱۹:۳۰
Hart Academy FC
۲
۰
Immigration FC
inprogress
۲۰:۰۰
Gambian Dutch Lions
۲
۰
Kanifing East FC
inprogress
۲۰:۰۰
Asia
WAFF Women Championship
Jordan (W)
۳
۰
Guam (W)
Finished
۱۷:۳۰
Lebanon (W)
۳
۰
Saudi Arabia (W)
inprogress
۲۰:۳۰
South America
Copa Libertadores, Qualification
Portuguesa FC
۱
۲
Palestino Santiago
Finished
۰۱:۳۰
Always Ready
۶
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۴:۰۰
Rionegro Aguilas Doradas
۰
۰
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
Mexico
Liga de Expansion MX
Mineros De Zacatecas
۰
۲
Cancun FC
Finished
۰۴:۳۵
Correcaminos
۳
۱
Atletico Morelia
Finished
۰۶:۳۵
Azerbaijan
1. Liqa
Karvan Yevlakh
۱
۰
Araz Saatli
Finished
۱۴:۳۰
Moik Baku
۲
۲
Qaradag Lokbatan FK
Finished
۱۳:۳۰
Israel
State Cup U19
Maccabi Yavne Shimon U19
۳
۱
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Kfar Shalem U19
۲
۲
Hapoel Ramat Gan U19
Finished
۱۶:۰۰
Hapoel Kfar Saba U19
۵
۲
Hapoel Ramat Gan U19
Finished
۱۶:۰۰
Botswana
Premier League
Matebele FC
۰
۱
Security Systems FC
Finished
۱۸:۰۰
Tafic FC
۲
۱
Gaborone United
Finished
۱۸:۰۰
Morocco
Botola Pro
Fath Union Sportive Rabat
۱
۰
Maghrib Association Tetouan
inprogress
۲۰:۳۰
Chabab Mohammedia
-
-
Olympique de Safi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Israel
Liga Bet North
Ahi Akko
۰
۰
Beitar Naharia
inprogress
۲۱:۳۰
FC Ahva Kfar Manda
۰
۶
Hapoel Ironi Arraba
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Bnei Abu Snan
۰
۱
Hapoel Ironi Karmiel
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Bundesliga U19
FC Schalke 04 U19
۰
۱
Borussia Dortmund U19
inprogress
۲۱:۰۰
Cyprus
Cyprus Cup
Apollon Limmassol FC
۱
۰
AEL Limassol
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Primavera Cup
Roma U19
۰
۰
Fiorentina U19
inprogress
۲۰:۳۰
Torino U19
۲
۳
Lazio U19
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
NedBank FA Cup
Highlands Park FC
۰
۰
Sekhukhune United
inprogress
۲۰:۳۰
University of Pretoria Students
۱
۰
Cape Town Spurs
inprogress
۲۰:۳۰
Burkina Faso
Premier League
Kozaf
۰
۱
US Forces Armees
Finished
۱۹:۰۰
AS Sonabel Ouagadougou
۰
۰
Etoile Filante Ouagadougou
inprogress
۲۱:۱۵
World
Friendly International Matches Women
Finland (W)
۴
۰
Philippines (W)
Finished
۱۷:۳۰
Portugal (W)
۱
۰
Czech Republic (W)
inprogress
۲۱:۴۵
Republic of Kosovo
Superliga
FC Prishtina
۰
۲
FC Malisheva
Finished
۱۵:۳۰
KF Feronikeli
۰
۰
SC Gjilani
Finished
۱۵:۳۰
FC Drita Gjilan
۱
۰
KF Ballkani
Finished
۱۵:۳۰
Cambodia
Cup
Visakha FC
۰
۰
Prey Veng
Finished
۱۴:۳۰
Preah Khan Reach Svay Rieng
۶
۰
Naga World FC
Finished
۱۴:۳۰
ISI Dangkor Senchey FC
۲
۴
Boeung Ket FC
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Fenerbahce SK U19
۱
۰
Samsunspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۱
۱
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Caykur Rizespor U19
۳
۱
Sakaryaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Tocantinense
Araguaia
۲
۱
Gurupi
Finished
۰۲:۰۰
India
Indian Super League
FC Goa
۰
۲
Northeast United FC
Finished
۱۷:۳۰
Israel
Leumit League U19
Hapoel Ironi Acre U19
۳
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Finished
۱۷:۳۰
Niger
Super League
AS GNN
۲
۰
Renaissance CB
Finished
۱۸:۴۵
Brazil
Paulista Serie A2
Primavera SP
۰
۰
Juventus SP
inprogress
۲۱:۳۰
Iceland
League Cup, Group 3
KR Reykjavik
-
-
UMF Njardvik
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
۰
۰
Luckenwalde
inprogress
۲۱:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۰
۰
FC Rot-Weiss Erfurt
inprogress
۲۱:۳۰
Cyprus
1. Division
AE Zakakiou
۰
۲
Anorthosis Famagusta
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Campionato Primavera 4
Pontedera U19
۴
۰
San Marino U19
Finished
۱۹:۳۰
Nigeria
Premier League Women
Adamawa Queens (W)
۲
۱
Abia Angels FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Bayelsa Queens FC (W)
۲
۰
Sunshine Queens (W)
Finished
۱۸:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
Niki Volou
۵
۰
Apollon Pontou FC
Finished
۱۶:۳۰
PAOK B
۱
۲
Larissa FC
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۲
۲
Peninsula Power (W)
Finished
۱۴:۰۰
India
Mumbai Super Division
FC Bombay Gymkhana
۱
۱
India On Track
Finished
۰۹:۰۰
Panama
First Division Women
Santa Fe FC (W)
۰
۳
Chorrillo FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Vietnam
U19 Championship
PVF U19
۱
۰
Thua Thien Hue U19
Finished
۱۱:۳۰
Binh Duong U19
۱
۰
Dong Thap U19
Finished
۱۲:۳۰
Rwanda
Peace Cup
Police FC
۲
۱
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
Gasogi Utd
۰
۰
AP Rwandaise FC
Finished
۱۹:۳۰
Mukura Victory
۰
۱
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
World
Friendly International Matches U19 Women
Portugal U19 (W)
۵
۰
Austria U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
3.Liga
Viktoria Koln 1904
۰
۱
1. FC Saarbrucken
inprogress
۲۱:۳۰
Liberia
Second Division
Blackman Warriors
۵
۰
Life FC
Finished
۱۹:۳۰
England
National League - Division One North Women
Doncaster Rovers Belles (W)
-
-
Hull City (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Angola
Girabola
Sagrada Esperanca
۰
۰
Recreativo do Libolo
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
Real FC
-
-
Sao Raimundo RR
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
River AC
-
-
Ypiranga RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Nova Venecia FC
۱
۲
Botafogo SP
Finished
۰۲:۳۰
Manauara EC AM
-
-
Retro FC Brasil
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Brazil
Paulista Serie A4
Jabaquara SP
۰
۰
XV de Jau
inprogress
۲۱:۳۰
CA Joseense
۲
۰
Uniao Barbarense
inprogress
۲۱:۳۰
CA Taquaritinga SP
۰
۰
AA Francana
inprogress
۲۱:۳۰
America SP
۰
۰
Independente FC Limeira
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca 1
Flamengo RJ
۴
۰
Boavista SC/RJ
Finished
۰۴:۰۰
France
Championnat National U19 Group C
EA Guingamp U19
۳
۱
FC Lorient U19
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Independiente de Villa Obrera
۱
۰
CSF Picon
Finished
۰۰:۰۰
Israel
Liga Alef South
Shimshon Tel Aviv
۴
۰
Hapoel Bnei Lod
Finished
۱۴:۳۰
Albania
Kategoria e Pare
KS Kastrioti Kruje
۲
۱
KS Bylis Ballsh
Finished
۱۶:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 4
Atsalenios FC
۳
۳
AO Agia Paraskevi
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
Usd Casatese
۴
۲
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۷:۰۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Skenderbeu Korce
۰
۱
Dinamo Tirana
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Paulista Serie A3
Matonense SP
۰
۲
Marilia SP
inprogress
۲۱:۳۰
EC Sao Bernardo
۰
۰
Uniao Suzano Ac Sp
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil
۰
۰
Red Bull Bragantino II
inprogress
۲۱:۳۰
Austria
Amateur Cup
SV Hirschstetten
-
-
SV Schwechat
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
KVV Zelzate
-
-
KRC Harelbeke
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
KFC Merelbeke
-
-
Eendracht Aalst
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
KM Torhout 1992
-
-
KFC Mandel United
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
K Olsa Brakel
-
-
KSV Oostkamp
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Zulte-Waregem II
-
-
KVK Ninove
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
RFC Wetteren
-
-
KSV Oudenaarde
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
San Marino
Campionato
San Marino Academy U22
-
-
AC Juvenes/Dogana
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
SS Murata
-
-
SP Tre Penne
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 17
SD Borja
-
-
AD Almudevar
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
England
National League - Division One South-East Women
Cambridge United (W)
-
-
AFC Sudbury (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
England
National League - Southern Premier Division Women
Milton Keynes Dons (W)
-
-
London Bees (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
Yverdon Sport FC II
-
-
FC Grand-Saconnex
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
FC Sion II
-
-
Meyrin
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Belgium
Second Amateur Division VFV B
Belisia Bilzen
-
-
KVC Houtvenne
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sporting Hasselt
-
-
Berchem Sport
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Tempo Overijse
-
-
Bocholter VV
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Albania
Cup
KF Laci
۰
۱
KF Egnatia
Finished
۱۶:۰۰
KF Erzeni
۲
۱
KS Vllaznia Shkoder
Finished
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Westfalen
Spvgg Erkenschwick
-
-
FC Eintracht Rheine
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Copa Alagoas
Desportiva Alianca Pilarense
-
-
Cruzeiro Arapiraca
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
CE Olhodaguense AL
۰
۰
CS Esportiva AL
inprogress
۲۱:۴۵
Guatemala
Primera Division
Barberena
۱
۰
Aurora FC
inprogress
۲۰:۳۰
Estonia
U19 League
Parnu JK Vaprus U19
۱
۶
Tartu JK Tammeka U19
Finished
۱۹:۰۰
FC Flora Tallinn U19
۰
۰
FC Levadia Tallinn U19
inprogress
۲۱:۱۵
France
Championnat National U19 Group A
USL Dunkerque U19
-
-
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Amapaense
Oratório Recreativo Clube
۰
۰
Santana EC AP
Cancelled
۰۲:۳۰
Gibraltar
Rock Cup
Lions Gibraltar
-
-
Manchester 62 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید